Dřevěné hračky

Díky spolupráci s nejlepšími českými výrobci jsme Vám schopni nabídnout dřevěné hračky splňující nejnáročnější evropské normy.

Všechny byly certifikovány ve zkušebních ústavech k tomu určených. Při jejich výrobě jsou použity certifikované a vodou ředitelné barvy. Výběr vhodného dřeva je základním předpokladem kvalitních výrobků. Proto výrobce používá pouze české dřevo a jeho pořez a sušení provádí ve vlastní režii.

Hračky jsou zabaleny podle Vašich požadavků s Vaší grafikou, aby plně odpovídaly firemní zvyklostem.

Máme velké množství druhů těchto zvířat. V nadsáce se dá říci, že jsme jedna velikánska ZOO, která nabízí svým klientům nepřeberný výběr.

Zvířátka na kolečkách jsou v přírodním provedení. Hračky jsou vyrobeny z bukového dřeva bez povrchové úpravy. Děti si mohou tyto dřevěné hračky samy vymalovat. A jejich rozměr? 9 x 7 x 3 cm

Dřevěné květiny

Dodáváme dřevěné dekorativní květiny v různých barvách. Kopretina je vysoká kolem 50 cm, tulipán má poloviční délku. Potiskem na cedulku jsme schopni zvýraznit Vaši firmu. Umíme vyrobit krabičku dle Vašich představ s Vaším potiskem a vytvořit tak krásný dárek. Když si květiny prohlížíte a třeba přivoníte, ano skutečně přivoníte, vnímáte krásu přírody. Dřevo a ekologické barvy nejen Váš interiér prosvětlí, ale i provoní přírodou. Jsme schopni dodat květiny jako firemní dárek nebo bez balení určené k prodeji. A pro jistotu zdůrazňuje, vše je opravdu české a zpracovávané v České republice.